Бібліотека фермера

Сімейне фермерське господарство без статусу юридичної особи: Посібник для ветеранів і  ветеранок. 

Метою цього видання є надання допомоги ветеранам та ветеранкам війни у започаткуванні  сімейного фермерського господарства без створення юридичної особи. У посібнику викладено алгоритм створення сімейного фермерського господарства, показано  можливості, якими можуть скористатися ветерани і ветеранки війни при створенні такого  господарства, а також представлено достатньо повне зібрання актів законодавства,  методичних й інформаційних матеріалів, практичних рекомендацій у сфері сімейного  фермерства.

Посібник може бути використаний фахівцями центральних та місцевих органів державної  влади, органів місцевого самоврядування, консалтингових компаній, сільськогосподарських  дорадчих служб, сільськогосподарських дорадників та експертів-дорадників, науковців та  викладачів учбових закладів, аспірантів та студентів, а також громадських організацій, що  об’єднують ветеранів і ветеранок війни.

 

Як отримати земельну ділянку ветеранам та ветеранкам. Методичні рекомендації.

Метою цього посібника є надання допомоги ветеранам та ветеранкам війни, хотіли б отримати земельну ділянку та використати її для створення сімейного фермерського господарства.

Посібник може бути використаний фахівцями центральних та місцевих органів державної влади, органів місцевого самоврядування, консалтингових компаній, сільськогосподарських дорадчих служб, сільськогосподарських дорадників та експертівдорадників, науковців та викладачів учбових закладів, аспірантів та студентів, а також громадських організацій, що об’єднують ветеранів і ветеранок війни.

 

Як підготувати успішний бізнес-план. Методичні рекомендації

Метою цього видання є надання допомоги ветеранам та ветеранкам війни, які вже працюють у сільському господарстві або мають намір створити фермерське господарство, зокрема, сімейне фермерське господарство, сільськогосподарський кооператив визначити свої цілі, плани, стратегії та розробити реалістичний план дій на майбутнє.

У виданні представлено основні складові бізнес-плану та надано корисні поради для його підготовки.

Методичні рекомендації можуть бути використані фахівцями центральних та місцевих органів державної влади, органів місцевого самоврядування, консалтингових компаній, сільськогосподарських дорадчих служб, сільськогосподарських дорадників та експертівдорадників, науковців та викладачів учбових закладів, аспірантів та студентів, а також громадських організацій, що об’єднують ветеранів і ветеранок війни.

 

Як і де ветеранським сімейним фермерським господарствам і кооперативам отримати гранти для розвитку. Практичний посібник.

Метою цього видання є надання допомоги ветеранам та ветеранкам війни, які вже працюють у сільському господарстві, або мають намір створити фермерське господарство, зокрема, сімейне фермерське господарство, сільськогосподарський кооператив знайти додаткові ресурси у формі грантів.

У посібнику викладено практичні поради, де і як шукати гранти, підходи, механізми, форми, алгоритми пошуку грантодавців та роботи з ними, як зробити роботу з грантодавцями успішною.

Посібник може бути використаний фахівцями центральних та місцевих органів державної влади, органів місцевого самоврядування, консалтингових компаній, сільськогосподарських дорадчих служб, сільськогосподарських дорадників та експертівдорадників, науковців та викладачів учбових закладів, аспірантів та студентів, а також громадських організацій, що об’єднують ветеранів і ветеранок війни.

 

Основи сільськогосподарської кооперації. Практичний посібник для ветеранів і ветеранок.

Метою цього видання є надання допомоги ветеранам та ветеранкам війни, які вже працюють у сільському господарстві, або мають намір створити фермерське господарство, зокрема, сімейне фермерське господарство, наблизитися до сільськогосподарської кооперації: зрозуміти її сутність, а також зробити перші кроки до вступу у вже діючий сільськогосподарський кооператив чи його створення разом із бойовими побратимами.

У посібнику викладено алгоритм створення сільськогосподарського кооперативу, показано можливості, якими можуть скористатися ветерани і ветеранки війни при створенні кооперативу, а також представлено достатньо повне зібрання актів законодавства, методичних й інформаційних матеріалів, практичних рекомендацій у сфері сільськогосподарської кооперації.

Посібник може бути використаний фахівцями центральних та місцевих органів державної влади, органів місцевого самоврядування, консалтингових компаній, сільськогосподарських дорадчих служб, сільськогосподарських дорадників та експертів-дорадників, науковців та викладачів учбових закладів, аспірантів та студентів, а також громадських організацій, що об’єднують ветеранів і ветеранок війни.