Каталог надавачів дорадчих та консультаційних послуг ветеранам та ветеранкам України.

Це видання містить інформацію про основних надавачів дорадчих та консультаційних послуг ветеранам та ветеранкам України.

Публікація призначена для ветеранів та ветеранок війни (учасників війни, учасників бойових дій, осіб з інвалідністю в наслідок війни, членів сімей загиблих/померлих ветеранів війни), а також для широкого кола читачів.

Каталог розповсюджується безкоштовно і може бути завантажений:

Завантажити Каталог (16 MB)

Інформація, викладена в цій публікації, надана надавачами послуг (юридичними особами) і ретельно вивірена фахівцями Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ). Надавач послуг несе відповідальність за правдивість та достовірність наданої інформації. Видавець та упорядники не несуть відповідальності щодо можливих наслідків від використання цієї інформації.

Видавець: Всеукраїнська громадська організація «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» (НАСДСУ).

Упорядники: Світлана Євчу, координаторка проєкту; Роман Корінець, директор НАСДСУ.

Видання: 1/2023.

Також до вашої уваги пропонуємо Електронний каталог надавачів сільськогосподарських дорадчих та консультаційних послуг для ветеранів і ветеранок

Розповсюдження та тиражування без письмового дозволу НАСДСУ заборонено.

 

Цей каталог було створено всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» в рамках реалізації проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок війни», що став можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США.
Думки та погляди, викладені в цій публікації, не відображають позицію Державного департаменту США та IREX.