Новини

Чому військові інвестують у землю: 4 історії наших захисників

Як відкриття ринку землі може допомогти українцям підготувати собі фінансову «подушку»

Корисний досвід: Подружжя Фесенків на Черкащині виготовляє крафтові сири

За шість років роботи сироварні збільшили свій асортимент з трьох видів продукту до 23. Цьогоріч вони вирішили зробити ще одну лінію виробництва, тому подалися на державний грант.

Грант для ветеранів та членів їхніх сімей від 250 000 грн до 1 000 000 грн

Грантова програма створена для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також їхніх дружин або чоловіків. Грант може отримати ФОП або фізична особа, яка планує відкрити власний бізнес.

Фінансова допомога малому та середньому бізнесу у сфері сільського господарства від Міжнародної гуманітарної організації Mercy Corps

Взяти участь у програмі допускають представників малого та середнього сільськогосподарського бізнесу, які: — Зможуть надати відомості та докази того, як підприємницька діяльність постраждала від війни, і як саме фінансова допомога сприятиме її відновленню. — У своїй бізнес-моделі вже мають або планують відновити чи розширити взаємовигідну співпрацю із домогосподарствами, що здійснюють сільськогосподарську діяльність або іншими дрібними фермерами.

Фінансова допомога домогосподарствам, що здійснюють сільськогосподарську діяльність, та дрібним фермам

Взяти участь у програмі допускають місцеве населення та внутрішньо переміщенні особи (ВПО), які потребують допомоги у відновленні сільськогосподарської діяльності, що була втрачена або постраждала внаслідок війни.

Шанс отримати грант у 250 тис. грн на розвиток власної справи - UKRSIBBANK BNP Paribas Group

До 27 листопада подавайте ваші заявки в одній з категорій - «Реальний економічний тил», «Ветеранська сила» або «Підтримка для розвитку»

Долучайтеся до однієї з найбільших у світі навчальних програм ведення бізнесу від Міжнародної організації праці - ГУРТ

В ході тренінгу учасники спробують себе у ролі підприємців через унікальну бізнес-гру, що розроблена Міжнародною організацією праці та відтворюється тільки сертифікованими тренерами в ході навчальної програми.

Маєте ідею проєкту для ветеранів, але потребуєте коштів на реалізацію? Отримайте 2,5 мільйони гривень від Українського ветеранського фонду Мінветеранів.

Метою програми є підтримка громадських об’єднань із статусом юридичної особи (громадських організацій або громадських спілок), діяльність яких спрямована на захист прав і свобод, задоволення суспільних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів ветеранів та членів їх сімей.

Програма USAID АГРО оголошує конкурс для двох-трьох проєктів (від 6 до 9 млн грн співфінансування для кожного), для розробки та впровадження ефективних моделей інтеграції ветеранів в агро.

Від 6 083 000 до 9 125 000 грн – субгранти для реалізації проєкту «Розбудова моделей інтеграції ветеранів до зайнятості в сільському господарстві»