News

Опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств

Якщо Ви маєте статус ветерана та зацікавлені у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств, заповніть, будь ласка анкету за посиланням та отримайте необхідну для цього інформаційно-консультаційну підтримку.

Canada-Ukraine Agri Forum / Канадсько-український аграрний форум 1.03.2023 р. о 14:00

Долучайтеся до однієї з найбільших у світі навчальних програм ведення бізнесу від Міжнародної організації праці

Маєте ідею проєкту для ветеранів, але потребуєте коштів на реалізацію? Отримайте 2,5 мільйони гривень від Українського ветеранського фонду Мінветеранів.

Метою програми є підтримка громадських об’єднань із статусом юридичної особи (громадських організацій або громадських спілок), діяльність яких спрямована на захист прав і свобод, задоволення суспільних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів ветеранів та членів їх сімей.

День саду Уманського НУС Інноваційні технології вирощування малини. Он-лайн. 10.03.2023 р. о 10:00

В програмі заходу досвід вирощування малини в Польщі, особливості застосування в насадженнях малини органічних добрив, біопрепаратів, стратегія захисту від хвороб та шкідників, презентація нових сортів для промислових насаджень, елементи технології вирощування малини в закритому ґрунті та багато іншого.

Тренінг «Державний аграрний реєстр - як зареєструватися та користуватися, переваги реєстрації, як подати заявку на програми підтримки», 28.02.2023, 10.00-12.30

Посилання на відеоконференцію тренінгу за попередньої реєстрації до 12-00 27.02.2023 р. Посилання на програму заходу.

Понад 120 учасників з усіх куточків України взяли участь у навчально-інформаційному заході "Сімейні фермерські господарства в Україні - створення, реєстрація, переваги, можливості. Огляд Державного аграрного реєстру»

Навчально-інформаційний захід проведено Проектом Європейського Союзу «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні (IPRSA) у співпраці з Програмою «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні», що фінансується ЄС та впроваджується Світовим Банком.

Поточні агрометеорологічні умови за першу декаду лютого 2023, - Український гідрометеорологічний центр

Опади та запаси продуктивної вологи ґрунту за декаду, моніторинг перезимівлі

Варто: Золоті руки

Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі. Прийом заявок до прийому заявок – 21 серпня 2023 року.

Оголосили набір на програму розвитку сімейного ветеранського бізнесу у Карпатах

ГО Pro Women UA та ГО Nomad Live за підтримки Українського ветеранського фонду оголошують набір на програму розвитку сімейного ветеранського бізнесу, в т.ч. бізнесу діючих військових та їх родин.