News

Агросектор України під час війни – інфографічий довідник за 2023 рік

9-й випуск інфографічного довідника: "Агробізнес України під час війни" від AgroPolit

Корисний досвід: Подружжя Фесенків на Черкащині виготовляє крафтові сири

За шість років роботи сироварні збільшили свій асортимент з трьох видів продукту до 23. Цьогоріч вони вирішили зробити ще одну лінію виробництва, тому подалися на державний грант.

Грант для ветеранів та членів їхніх сімей від 250 000 грн до 1 000 000 грн

Грантова програма створена для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також їхніх дружин або чоловіків. Грант може отримати ФОП або фізична особа, яка планує відкрити власний бізнес.

Фінансова допомога малому та середньому бізнесу у сфері сільського господарства від Міжнародної гуманітарної організації Mercy Corps

Взяти участь у програмі допускають представників малого та середнього сільськогосподарського бізнесу, які: — Зможуть надати відомості та докази того, як підприємницька діяльність постраждала від війни, і як саме фінансова допомога сприятиме її відновленню. — У своїй бізнес-моделі вже мають або планують відновити чи розширити взаємовигідну співпрацю із домогосподарствами, що здійснюють сільськогосподарську діяльність або іншими дрібними фермерами.

Опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств

Якщо Ви маєте статус ветерана та зацікавлені у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств, заповніть, будь ласка анкету за посиланням та отримайте необхідну для цього інформаційно-консультаційну підтримку.

Canada-Ukraine Agri Forum / Канадсько-український аграрний форум 1.03.2023 р. о 14:00

Долучайтеся до однієї з найбільших у світі навчальних програм ведення бізнесу від Міжнародної організації праці

Маєте ідею проєкту для ветеранів, але потребуєте коштів на реалізацію? Отримайте 2,5 мільйони гривень від Українського ветеранського фонду Мінветеранів.

Метою програми є підтримка громадських об’єднань із статусом юридичної особи (громадських організацій або громадських спілок), діяльність яких спрямована на захист прав і свобод, задоволення суспільних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів ветеранів та членів їх сімей.

День саду Уманського НУС Інноваційні технології вирощування малини. Он-лайн. 10.03.2023 р. о 10:00

В програмі заходу досвід вирощування малини в Польщі, особливості застосування в насадженнях малини органічних добрив, біопрепаратів, стратегія захисту від хвороб та шкідників, презентація нових сортів для промислових насаджень, елементи технології вирощування малини в закритому ґрунті та багато іншого.